Welcome to Craft Studio / Witaj w Pracowni Rękodzieła

You can find here: occasional cards, objects decorated with decoupage technique, energetic paintings and mandalas, things sawn, knitted, crocheted and other creations handmade with heart, using highest quality supplies only.

Please have a look at portfolio. Orders and enquiries can be forwarded to:gabriela.jandura@gmail.com.

Znajdziesz tu między innymi: kartki okolicznościowe, przedmioty zdobione metodą decoupage, obrazy energetyczne i mandale; prace szyte i dziergane, oraz wiele innych przedmiotów, wykonanych z sercem, z surowców najwyższej jakości. Zapraszam do zapoznania się z portfolio. Zamówienia i pytania proszę kierować na: gabriela.jandura@gmail.com16 lutego 2011

For a winter days / Na zimowe dni

It looks like winter likes Poland and doesn't want to move forward to other hemisphere. So for a cold, winter days I recommend a Neckwarmer! It will keep you warm and make a really nice accessory to your wardrobe.

Wygląda na to że zima polubiła Polskę i wcale nie chce przenieść się na druga półkule. Więc na mroźne, zimowe dni polecam Ocieplacz Na Szyję! To nie tylko doskonała ochrona przed zimnem ale również wspaniały dodatek do garderoby.

Brak komentarzy: